Zdravé hubnutí

Je čas zhubnout, zdravě a natrvalo

 

   

O nás

Děkujeme vám za návštěvu našich stránek! Jsme velmi rádi, že jste zavítali k nám, ve spolupráci s e-shopem Harmoline společnosti Northampton Biotech Vám nabízíme zdravé hubnutí. Pokud hledáte řešení potíží s nadváhou, jste na správném místě. Víme, že změna životosprávy  je nutná pro snížení a dlouhodobé udržení nízké váhy. Dá se při ní udělat mnoho chyb a skoro nikdo touto cestou neprojde, aniž by se občas nedostal do slepé uličky.

Proto jsme vytvořili tuto webovou stránku kde se řeší otázky kolem nadváhy. Nastudováním seriózních a aktuálních vědeckých studií o účincích doplňků stravy, pohybu a jídla na hubnutí. Ověřené výsledky těchto vědeckých studií, a následně navrhují optimální složení přípravků pro hubnutí každému na míru.

Zcela zodpovědně můžeme prohlásit, že zázračnou pilulku na hubnutí vědci zatím neobjevili a asi neobjeví. Pokud chcete zhubnout, je třeba nejspíše narovnat jídelníček nebo přidat pohyb. Doplňky mohou pomoci, ale nejsou všelékem.

 

O Harmoline

Produkty značky Harmoline jsou určeny všem těm, kdo touží shodit nadbytečné kilogramy. Víme, že spokojenost s vlastím vzhledem je důležitá pro celkovou životní rovnováhu, osobní i profesní život.

Nejnovější výzkumy poukazují na častější výskyt některých onemocnění u lidí s nadváhou. Jedná se zejména o kardiovaskulární onemocnění, cukrovku nebo některé druhy rakoviny. Usilovat o zbavení se nadváhy má smysl už jenom ze zdravotních důvodů.

Jedinečnou výhodou produktů Harmoline je to, že přináší individuální řešení. Jiné účinné látky potřebuje sportovec, který touží po vyrýsovaných svalech, a jiné zaberou u ženy s dlouhodobou nadváhou zapříčiněnou nevyváženým jídelníčkem s přemírou uhlohydrátů (zejména pečivo, brambory, těstoviny a podobně).

Kvalita výrobků

Je odvozena od kvality surovin a zpracování. Kvalita je pro nás prioritu. Proto také nepoužíváme konzervační látky, barviva nebo jinak chemicky upravované pomocné materiály všude tam, kde je to možné. Snažíme se, aby naše výrobky byly 100% přírodní. Složení účinných látek vychází z aktuálních zdravotních tvrzení a výzkumu.

 

Suroviny a výroba

Do našich produktů vybíráme pouze suroviny nejvyšší kvality z ověřených zdrojů, které jsou certifikované nebo přímo patentované pro své výjimečné vlastnosti a formu zpracování. Pro dodávky materiálů využíváme služeb renomovaných dodavatelů převážně ze spojeného království a dalších. Rozdíl v kvalitě surovin chápeme jako zcela klíčový ve finálním účinku toho kterého výrobku.

Výroba produktů probíhá podle evropských norem, naše výrobní kapacity jsou státem kontrolované a disponují státem požadovanou certifikací. Samozřejmostí je kontrola jakosti surovin a výstupní kontrola.

 

Životní prostředí

 Naše suroviny, výrobní postupy a obaly výrobků jsou navrženy tak, aby byly ekologicky šetrné. Volíme obaly s menším množství obalového materiálu, tím volíme více ekologickou i méně finančně náročnou cestu, která šetří přírodu i peněženky zákazníků.

 

Přejeme vám hodně úspěchů na cestě za zdravím a štíhlou linií.

 

Tým Northampton Biotech a tým webových stránek Zdravé hubnutí.mzf.cz