Zdravé hubnutí

Je čas zhubnout, zdravě a natrvalo

 

   

×

Upozornění

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat zprávu. Prosím, přihlaste se.

 

Recenze produktů

Napište nám vaši pozitivní nebo negativní zkušenost z produkty Harmoline.

 

Lenka: Fat Blocker

Než jsem zkusila Fat Blocker, prošla jsem peklem nespočtu diet a dobře míněných rad. Za poslední dva roky jsem díky pracovnímu přetížení přibrala 5 kilo. K produktům Harmoline jsem se dostala přes kamarádku, trenérku aerobiku. Po třech měsících jsem měla 5 kilogramů dole bez diet a hladovění.


sobota 1. duben 2017
Martin: Harmoline

Za posledních deset let jsem díky náročné práci přibral z původních 90 kilo až na 104 kg. Před čtyřmi měsíci jsem poprvé vyzkoušel produkty Harmoline. Přestože jsem zásadně nezměnil jídelníček a sportoval sporadicky, váha šla dolů. Během třech měsíců jsem shodil 6 kg a pokračuji.


úterý 5. duben 2016
Lenka: Sport a Harmoline

V mládí jsem hodně sportovala. Po příchodu rodiny a po změně denního režimu jsme rychle přibrala. Pro mě to bylo hodně nezvyklé a nepříjemné. Ze sportu jsem věděla, že kvalitní doplňky pomáhají. Vsadila jsem na Harmoline a udělala jsem dobře, kila jdou dolů bez drastické diety.


pondělí 4. leden 2016
Mirka: Dieta po porodu

Hubnutí jsem začala řešit po porodu. Držela jsem drastické diety, hladověla, vše bez dlouhodobého výsledku. Harmoline mi poradila kamarádka, výživová poradkyně. Už po prvním měsíci jsem cítila rozdíl. Dnes jsem o 6,5 kilo lehčí a v hubnutí pokračuji.


úterý 14. duben 2015
Jana: Problémy s váhou

Jsem na tradiční české jídlo, neumím jíst samé saláty. Problémy s váhou, které začaly po třicítce, jsem se opakovaně snažila řešit, bohužel nesprávně. Díky Harmoline dnes nedržím přísné diety, nehladovím, můžu přiměřeně jíst mé oblíbené jídlo a přitom hubnu. Po dvou měsících jsem o 3 kilo lehčí


středa 11. únor 2015
 
Powered by Phoca Guestbook

Přihlášení

Pokud chcete přidat svůj komentář, prosím zaregistrujte se. Z důvodu SPAMU je nutná registrace.