Zdravé hubnutí

Je čas zhubnout, zdravě a natrvalo

 

   

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Linie

 Je skoro nemožné zhubnout, pokud konzumujete nevhodné potraviny v nepřiměřeném množství. Držet dietu ale neznamená hladovět.

Jde o složení potravin, zejména preferenci potravin s nízkým glykemickým indexem. Dále je důležité si uvědomit svou nejslabší stránku ve stravování. 

Nemůžete vydržet bez potravin s vysokým obsahem sacharidů (pečivo, těstoviny, pizza, …)? Zkuste si pro začátek vzít na pomoc Carb Blocker . Milujete tučnější uzené a jiná tučná jídla? Zkuste Fat Blocker. Pamatujte ale, že tyto doplňky nejsou všemocné, pomohou, pokud se budete snažit vy.

Glykemický index potravin

Znalost glykemického indexu potravin (GI) je důležitá pro úspěšné hubnutí bez hladu. Je to klíč k zdravému hubnutí bez jojo efektu. Potraviny s vysokým GI se rychle vstřebávají, poskytují spousty energie najednou, a pokud tato energie není okamžitě spotřebována, ukládá se do tuků. To je důvod, proč krátce po konzumaci potravin s vysokým GI opět přichází hlad. Nebezpečí potravin s vysokým GI je v tom, že rychlý přísun energie přináší pocit uspokojení, které je návykové obdobně jako drogy. Proto je tak těžké přestat jíst sladké, bílé pečivo a jiné potraviny s vysokým GI.

 

Dieta a hubnutí

Hubnutí bez úpravy jídelníčku je skoro nemožné. Jídelníček představuje 60 až 80% úspěchu hubnutí. Dieta ale nemusí znamenat hladovění. Dieta, které má podporovat hubnutí je založena na potravinách s nízkým glykemickým indexem a obsahuje dostatek základních živin. Správná dieta znamená plánování. Když si předem dobře rozplánuji den, pak nebudu v průběhu dne hladový a nebudu mít potřebu se přejídat navečer. Dietu je možné doplnit o některé přípravky, které pomáhají při přechodu na jiné jídlo, jako například Fat Blocker pro ty, kdo bojuje s tučnými jídly, Carb Blocker pro zamezení trávení rychlých cukrů z pečiva a sladkostí. Pamatuje ale, že jsou to pouze pomocníci, tu hlavní práci musíme udělat sami.