Zdravé hubnutí

Je čas zhubnout, zdravě a natrvalo

 

   

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

slimPředstavujeme vám výrobek  na hubnutí Slim & Fit, který slibuje zrychlení metabolismu a to přes žádný pohyb. Zárověň výrobce slibuje účinek na zlepšení koncentrace a potlačení chuti k jídlu. Zárověň však mají tablety Slim & Fit snižovat i obsah tuku v těle.

 

Podívejme se tedy jaké výhody a nevýhody nám tento výrobek přináší.

Mezi výhody bezesporu patří, že je zcela složen jedině ze 100% přírodních produktů, urychluje metabolismus, pomáhá spalovat tuky a má termogenní efekt s kombinací 4 účinných látek, které navzájem posilují účinek výrobku.

Nevýhodou tohoto výrobku jsou:

  • jedno balení je pouze na 20 dní
  • nevyvolává pocit hladu
  • želatinová kapsle není vhodná pro vegetariány

Pokud byste se chtěli podrobně podívat na složení tohoto výrobku. Tak v tomto článku není toto složení třeba rozvíjet najdete ho Zde.

Ovšem co je velice důležité je přesné dávkování, které je třeba strikně dodržovat. Slim & Fit obsahuje 60 tablet, které je třeba užívat 3 x 1  tabletu denně u jídla (doporučuje se zapít čistou vodou). Tato denní dávka tablet nastartuje a zrychlí metabolismus, zárověň dostanete do těla dostatek účinných látek, které budou účinkovat, vždy kdy bude potřeba spalovat kalorie.

Pokud naší recenzi zhodnotíme, dojdeme  k jedinému cíli. Slim & Fit je složený čistě z přírodních produktů a z rostliných extraktů, které bezpochyb dovedou zrychlit metabolismus. Výrobek je vhodný pro všechny především nad 35 let. Této skupině lidí se již zpomaluje metabolismus a spalování tuků je složitější i při aktivním pohybu. Na výrobku vidím jeden malý nedostatek, že neobsahuje vlákninu. Pokud byla ve výrobku obsažena vláknina došlo by k efektu sytosti v žaludku. Závěrem si uvědomte, že jde o potravinový doplněk, který vám nenahradí pravidelnou pestrou stravu !!